ADI

DUPLE!

 

YAYIN TARİHİ

24 EKİM 2017

 

KATEGORİ

Oyun - Bulmaca

 

PLATFORMLAR

Android, AppStore

 

ÜCRET

Ücretsiz

 

APPSTORE

goo.gl/Udp82f

 

GOOGLE PLAY

goo.gl/KxXa5J

 

 

 

TANITIM GÖRSELLERİ

İndirme Bağlantısı

 

OYUN LOGOSU

İndirme Bağlantısı

 

ŞİRKET LOGOSU

İndirme Bağlantısı

 

 

Mobil oyuncuların keyifli dakikalar geçirmesini sağlamak için geliştirilen basit ve eğlenceli bir yapıda tasarlanan Duple! tüm mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

 

Oyun 4*4 bir tahta üzerinde taşların bir araya getirilerek toplanmasını hedeflemektedir. Taşlar toplanır ve katlanarak büyür. Tahta üzerinde bulunan taşları katlamak ve büyütmek için onlarca farklı strateji kullanılabilir. Birleşen sayı katlanarak artacak ve oyun tahtasında yeni taşlar için yer açılacaktır. Ayrıca toplanan taşlardan kazanılan altınlar ile oluşan taş silinebilmektedir. Kazanılan puanlar lider tablosuna yazılarak tüm oyuncuların sıralaması gösterilmekte ve oyunda herhangi bir zaman sınırlaması da yoktur.

 

MOBYTE

 

2013 yılı sonunda kurulan Mobyte mobil oyunlar üreten ve geliştiren bir teknoloji takımıdır. Kaliteli mühendislik ve tasarımı bir araya getirmeyi tüm ürün ve çözümlerinde temel hedef olarak belirleyen Mobyte birçok projeyi geliştirmeye devam etmektedir. Mobyte Geliştirdiği projeler ve sunduğu hizmetleri başlangıçtan teslim anına kadar her katmanında kendi bünyesinde titiz çalışmalarla, pratik ve kalıcı çözümleri zamanında ve eksiksiz ulaştırma ilkesi ile müşteri ve oyuncularına hizmet vermektedir.

 WORD