ADI

SWIPER

 

YAYIN TARİHİ

23 EKİM 2016

 

KATEGORİ

Bulmaca

 

PLATFORMLAR

Android, AppStore

 

ÜCRET

Ücretsiz

 

APPSTORE

goo.gl/J9WCjE

 

GOOGLE PLAY

goo.gl/PzDYmM

 

 

 

TANITIM GÖRSELLERİ

İndirme Bağlantısı

 

OYUN LOGOSU

İndirme Bağlantısı

 

ŞİRKET LOGOSU

İndirme Bağlantısı

 

 

 

SWIPER

 

Kullanıcıların zekalarını zorlamak  ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için geliştirilen SWIPER tüm mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.

 

Oyun içerisinde yer alan 2 farklı oyun modu kullancıların eğlenceli dakikalar geçirmesini amaçlarken aynı zamanda oyuncuların zekalarını zorlayarak 400'ün üzerinde bulmacanın çözülmesini hedefliyor.

 

Oyun içerisinde yer alan ilk oyun modu 3-Match. Bu oyun modunda kullanıcılar farklı renkte ve farklı şekillerde bulunan küçük cisimleri hareket ettirerek 3 tane aynı cismi yatay veya dikey düzlemde hizalamaya çalışıyor. Hedeflenen puana ulaşmak için hamle sayılarını dikkate almaları gerekiyor. Diğer oyun modu olan Puzzle'da ise ekranın üst tarafında bulunan hedef şeklin aynısının alt taraftaki oyun tahtasında yapılmasını gerektiriyor. Oyun belirtilen hamle sayısında tamamlanarak bir sonraki yeni bulmacaya geçilerek devam ediyor. Toplamda 400 üzerinde bölümden oluşan bu oyun kullanıcıların aldığı puanlar ve başarılar ile kendi aralarında sıralanmalarını sağlıyor.

 

 

MOBYTE HAKKINDA;

 

2013 yılı sonunda kurulan Mobyte mobil oyunlar üreten ve geliştiren bir teknoloji takımıdır. Kaliteli mühendislik ve tasarımı bir araya getirmeyi tüm ürün ve çözümlerinde temel hedef olarak belirleyen Mobyte birçok projeyi geliştirmeye devam etmektedir. Mobyte Geliştirdiği projeler ve sunduğu hizmetleri başlangıçtan teslim anına kadar her katmanında kendi bünyesinde titiz çalışmalarla, pratik ve kalıcı çözümleri zamanında ve eksiksiz ulaştırma ilkesi ile müşteri ve oyuncularına hizmet vermektedir.

 PDF

 WORD

PAGES